VW GOLF 5 LOOK GTI

Publikuar nga jon: 2017-10-09 01:00:38 from Shqipëria 290

Detajet e reklamës

Golf 2.0 tdi fundi 2004 .. makines i jan ber te gjitha sherbimet si : vaj e filtra komplet , rrip motorri, goma 100 % te reja . Tapiceri teper e paster dhe sh e paster nga ana viziuale . Disqet i ka 18 origjinale te gti viti 2012 500 euro te sapo vena navi 6 i 2012 . Dritat led te sapo montuara me 1 vit garanci . Tapiceri kamosh e zez teper e bukur dhe e vecant .. shitet ose nderrohet
Çmimi:

5 700 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt