VW Golf 5 / Sportline / 140HP / Automat

Publikuar nga 👍: 2018-05-16 01:00:44 from Shqipëria 137

Detajet e reklamës

Makina ka 190.000 kilometra me garanci, te verifikushme me liber sherbimi si dhe gjitha sherbimet nga 0 deri tani. Ska as 100 km qe esht nderruar voji castrol 5w30 origjinali. Model sportline fabrikisht , sedilje comfort , timon 3 , kompiuter bordi, audio 6 cd changer , kompiuter multifunksional bordi, mbeshtetse krahu para/mrapa sedilje te palosshme dhe me isofix, climatronic bizona etj Performanc e shkelqyer ne rrug dhe e shpejt si makin.motor 2.0 tdi shum ekonomik ,viti 11/2004 . Shitet nuk nderrohet. Makina sa ka ardh esht me dogan te pagume .
Çmimi:

5 300 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Shkodër
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt