VW GOLF 6 - AUTOMATIK - FULL OPSION - 2012

Publikuar nga GOLF 2012: 2017-09-16 01:00:16 from Shqipëria 103

Detajet e reklamës

VW GOLF 6 •• MATCH LIMITED EDITION ••
1.6 DIEZEL - 152.000 KM ORIGJINALE ME LIBER & TE GJITHA SHERBIMET E KRYREA TEK VW GROUP NE GJERMANI !!!
VITI I PRODHIMIT 8/2012
KAMBIO AUTOMATIKE DSG ( 7 MARSHE ) DHE NE NDERRIM +/- NE TIMON - NAVIGATION SYSTEM ME EKRAN ME PREKJE ( TOUCH SCREEN ) - BLUETOOTH - AUX - MP4 PLAYER .
TAPICERIA GJYSEM RROBE DHE LEKURE ( MATCH EDITION ) NE GJENDJE TE SHKELQYER !!!
XHAMAT E ZINJ ORIGJINAL - SENSORE PARKIMI - KLIMA DIXHITALE ME 2 ZONA - SEDILJE ME NGROHJE DHE FRYERJE - GOMAT POTHUAJSE TE REJA MISCHELIN DIMER/VERE !!! FENERET ME LARJE ETJ !!!

MAKINA SAPO KA ARDHUR NGA GJERMANIA !!!
ME DOGANE TE PAGUAR !!!
JAM I GATSHEM PER CDO KONTROLL NGA ANA JUAJ !!! CEL : 068 21 21 347
Çmimi:

-

Viti: 2012
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt