VW GOLF 6+K.AUTOMATIKE MOTORR 1.6 NAFTE

Publikuar nga AUTO-MIX-TIRANA: 2017-09-10 01:00:14 from Shqipëria 215

Detajet e reklamës

Makina eshte e sapoardhur me dogane te paguar+dokumeta te paguara siguracion etj, motorr 1.6 TDI , viti 10-2010, liber servisi sherbimesh vw, kambio automatike, klima, kompiuter bordi, kasetofon me cd, dy celesa me pult, xhama elektrik+te zinje origjinal, abs, esp, sensore parkimi para dhe mbrapa, larje feneresh, pilot automat etj etj

Kam edhe 50 makina te tjera te markave te ndryshme...
Jam i gatshem per cfaredolloj prove kontrolli nga ana juaj..

NA DUHEN DISA LIKE NE FACEBOOK.. FALEMINDERIT
https://www.facebook.com/AutoMixTirana
Çmimi:

8 900 EUR   9 900 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seat
Modeli: Ibiza

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt