VW Golf atomatik 2001 DI te kuqe

Publikuar nga fatjon: 2018-03-17 01:01:34 from Shqipëria 182

Detajet e reklamës

golf ne gjendje perfekte si brenda dhe jasht me kamjo atomatike navigator satelitar pasgjyra me levizje disqe alomini mbydhje me pult e shum opsione tjera qmimi i diskutueshum
Çmimi:

3 600 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Shkodër
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt