VW GOLF VI VITI 2010, NAVI, 160MIJ KM

Publikuar nga VISI: 2017-09-14 13:01:15 from Shqipëria 133

Detajet e reklamës

Vw golf 6 viti 2010, ngjyre gri metalizato, xhama dhe pasqyra elektrike, klima tronik e ndar ne dy zona, sendilie me ngrohje, kasetofon navigator mp3 aux kart memorje, Touch Screen, feneret me larje, kompjuter bordi, sygjerues per nderrimin e marsheve. gomat te sapo nderruara. Vaj filtra dhe sherbime te tjera te bera para 1500 km. 1.4 benzin, konsumi 6 litra per 100/km. Ne gjendje te shkelqyer motorrike xhenerike dhe vizuale. Targa dhe dokumenta te paguara per nje vit. Cmimi 7600 € i diskutueshem. Tel 0694012606
Çmimi:

7 600 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt