VW Passat 1.9 nafte

Publikuar nga ...: 2017-09-15 13:01:22 from Shqipëria 174

Detajet e reklamës

shes vw passat te vitit 2001 1.9 tdi. eshte me letra shqiptare te paguara deri vitin tjeter,ka serdilie lekuret dhe me nxemje ka baxho xhami ,disqe alumini 17 kamjo me 6 marsha.Makina eshte ne gjendje te mire dhe e gatshme per cdo lloj prove.cmimi 3800 € i diskutueshem.
Çmimi:

3 800 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Shkodër
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Passat / VW Volkswagen
Modeli: Passat

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt