VW Passat 2.0 nafte carat

Publikuar nga Erion: 2018-08-20 13:01:31 from Shqipëria 94

Detajet e reklamës

Shes passat carat viti 2006(dhjetor 2006), makina ka 2 vjet qe perdoret nga ‘une’ ketu ne shqiperi, makina ka ardhur nga franca. Makina ka 250mije klm, 50mije klm i kam bere ketu ne shqiperi.
Eshte ne gjendje super te mire, cdo sherbim i bere ne kohen e duhur. Dhe eshte mbajtur me fanatizem. Opsionet... 1-sensor parkimi para dhe mbrapa.
2-kambjo automatike DSG.
3-hapje dhe mbyllje ne distance me antifurt.
4-memorie te sendiljet.
5-sendilje perpara jane me ngrofje.
6-mbyllje e pasqyrave me buton.
7-pasqyrat jane me ngrohje, ne rast kur ngrijne.
8-sensor shiu.
Sic e permenda me siper makina ka cdo sherbim te keyer dhe ska nevoje per sherbime, vajrat dhe filtrat jane ndërruar cdo 10.000 klm nga momenti kur e kam blere une ,
Gomat-Amortizatoret-Ferrotat-Tamburot jane vene para 7 muajve dhe jane ne gjendje super.
Sapo jane prere letrat dhe siguracioni (per 1 vit) deri më 19/08/2019.
Flm
Çmimi:

6 000 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Elbasan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Passat / VW Volkswagen
Modeli: Passat

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt