VW Passat automat okazion

Publikuar nga Passat: 2017-10-02 13:00:29 from Shqipëria 271

Detajet e reklamës

Shitet makina viti 2006 naft kamjo automatike dsg motorr 2 mish,navi te math serdilje elektrike dhe me ngrohje,makina ka 4 goma te reja,eshte ne gjendje super si motorrike dhe xhenerike,
Çmimi:

6 400 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Passat / VW Volkswagen
Modeli: Passat

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt