Vw Passat Diesel full option

Publikuar nga Gerti: 2017-09-16 13:01:25 from Shqipëria 118

Detajet e reklamës

Shitet vw Passat diesel,B5,full option per modelin e saj.Makina Ka arrdhur nga Zvicra para 2 vitesh.Makina eshte shume ekonomike 1.9 ,5L per 100 km.Eshte makine e shpejte.Makina Ka liber sherbimesh.Ka 4 goma te reja.Eshte shume e paster nga Brenda tapiceria,me tapete origjinale me kunja Te Passatit.Me kasetofon me audio dhe MP3.Sedilje te pastra.Makines te gjitha sherbimet I ka te bera né kohe.Motorrin e ka ne gjendj shume te mire.Cmimi i diskutueshem.
Çmimi:

2 700 EUR

Viti: 1997
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Passat / VW Volkswagen
Modeli: Passat

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt