VW Passat SW 2.0 TDi Viti 2007, Automat

Publikuar nga andy: 2017-12-05 13:01:07 from Shqipëria 242

Detajet e reklamës

Shitet: Volkswagen Passat SW Motori(CC):2.0L TDi Tipi Karburantit: Nafte Viti Prodhimit: 2007 Transmisioni: Automatik 187,000 km Gjyra e Jashtme: Gri Ngjyra e Brendshme: e zeze Gjendja Motorike, Dhe Xhenerike, Shume Te Mire. Me Dogane Te Paguar.Vendodhja:Autostrada DR-TR km 13,
Çmimi:

4 800 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Passat / VW Volkswagen
Modeli: Passat

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt