VW Polo 1.4 benzine Automat-07 !! "Auto Motal"

Publikuar nga Auto Motal: 2017-10-17 01:00:37 from Shqipëria 548

Detajet e reklamës

Wv polo 1.4 benzine kamio automatike 123.000km me liber sherbimesh viti 12/2006e sapo ardhur nga zvicra me dogane te paguar. Kemi dhe makina tjera kamio automatike "Auto Motal"
Çmimi:

4 200 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Elbasan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: VW Volkswagen
Modeli: Polo

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt