VW Polo dizel okazion

Publikuar nga W polo: 2017-09-14 13:01:56 from Shqipëria 133

Detajet e reklamës

Shite Ww polo viti 2004 ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike 1.4 nafte me dokumeta te paguara deri ne tetor 2017 te gjitha sherbimet jan te sapobera 165 mij km 2900 euro i diskutueshem . 2550 euro cmimi i prer ,I padiskutueshem!
Çmimi:

2 499 EUR   2 900 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: VW Volkswagen
Modeli: Polo

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt