VW Polo TDI I te kuqe

Publikuar nga Diku: 2017-09-16 13:01:00 from Shqipëria 129

Detajet e reklamës

Shitet volkswagen polo, e ardhur nga Italia me dogan te prere, sherbimet e kryera, gati per perdorim. Kilometrat 182395 te vetat
Motorri 1,4 naft shum ekonomik ne harxhim
Disqe origjinal dhe goma akoma ne gjendje te mir. Cmimi I arsyeshem per nje volkswgen te 2004.
Çmimi:

2 900 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: VW Volkswagen
Modeli: Polo

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt