VW Touran -2005

Publikuar nga Fatjoni: 2017-09-17 01:01:15 from Shqipëria 139

Detajet e reklamës

Shitet ose nderrohet volswagen touran, ngjyre e zeze viti prodhimit 2005, motorr 2.0 kubik, nafte, kambio automatike. Makina eshte full option. Sallon lekure, kondicioner, airbag, sensor parkimi, sensor shiu, xhama dhe pasqyra elektrike.
Nderrohet me nje makine me kubature me te vogel (psh. Golf 5)
Çmimi:

5 200 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: VW Volkswagen
Modeli: Touran

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt