VW TOURAN !!AUTOMATIK .KLIMA .NDERROHET

Publikuar nga AL: 2018-06-09 13:01:45 from Shqipëria 101

Detajet e reklamës

Touran.Automatik.Kondicioner automatik (klima tronik ). Tipi Highline (krom paket).Marrshe ne timoni .Xhama me ngjyre jeshile origjinale..Sensor parkimi .Sendilje me ngrofje.2 celsa .Me dogane te paguar.Sapo ka ardhur nga gjermania me targa provizore .Mund dhe te bejme ndonje nderrim me makine pune ose me te vogel.flm
Çmimi:

6 300 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: VW Volkswagen
Modeli: Touran

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt