x5 look M panorama

Publikuar nga ingys: 2017-10-09 01:00:51 from Shqipëria 198

Detajet e reklamës

kam per te shitur nje bmw x5 full option 3.5 naftet biturbo,makina eshte ne gjendje shum te mir si estetike po ashtu edhe gjenerike,makina eshte full ne opsione si,tavan panoram,navigator,sensor parkimi,kamra,sedilje me ngrohje plus ftofje dhe me memorie,automatike plus minus tiptronik,limitator,cd,kondicioner,sedilje lekur ngjyr e zeze,drita kseno bikseno,kilometra origjinale 200 mij,makina mbetet vetem per tu shikuar,makina ka 6 muaj letra te prera me te drejte levizje,cmimi shum pak i diskutueshem
Çmimi:

14 999 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Shkodër
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt