Xiaomi mi Note 2 128 gb

Publikuar nga ALGERT: 2017-07-20 01:00:09 from Shqipëria 202

Detajet e reklamës

Mi Note 2,128 bg room +6 gb ram,ngjyra black ceramic.
camera mbrapa 22 mpixel,para 8 mpixel,per me shume shihni fotot.
Cel eshte fare pak i perdorur,pothuajse i ri dhe ska asnje gervishtje.
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Korçë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter org

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt