XIAOMI NOTE 4 (3GB RAM+32GB)

Publikuar nga Neris: 2018-05-18 01:02:01 from Shqipëria 91

Detajet e reklamës

Shitet Telefon Xiaomi Redmi Note 4 i zi (Global Version) ne kuti bashke me aksesoret origjinal. 1 muaj i perdorur pa asnje gervishtje, i mbajtur me kase dhe xhame mbrojtes. Memorja 32Gb Ram 3GB Procesori Octa Core 2.0Ghz Snapdargon 625 Camera mbrapa 13MP Kamera Para 5MP Ekrani 5.5 inch Full HD(1920×1080) Super Bateria 4100 mhA(mban 3 dite)Android 7.0 Telefoni eshte me Finger Print , 2 karta Sim ,InfraRed(pult per Tv ,kondicioner), material metalik. Cmimi 180 mije leke te vjetra.
Shitet per arsye se kam marre S9 .Per me shume kontaktoni ne tel/WhatsApp https://m.gsmarena.com/xiaomi_redmi_note_4-8531.php#global
Çmimi:

17 000 LEK   20 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt