XIAOMI REDMI PRO

Publikuar nga besi: 2017-09-14 01:01:51 from Shqipëria 134

Detajet e reklamës

3gb ram
32 gb rom
13 5mp camerat primare dhe 5mp selfie
Deca core Helio X20 2.1ghz
Fingerprint poshte ekranit
3 kellefe te ndryshem dhe karikues origjinal
Çmimi:

200 LEK

Komuna: Kavajë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Xiaomi Mi

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt