Zona E Bllokut , Apartament 2+1 Me Qera , Afer Liqenit - Tirane

Publikuar nga 0697763141 2017-06-21 08:29:55 from Shqipëria 199

Detajet e reklamës

Afer Gardes, Rr. Lidhja e Prizrenit, jepet me qera 2+1, 108m2, kati X, ashensor, e mobiluar, cdo ambjent me kondicioner.

Preferohen punonjes te Kompanive / Istitucioneve te huaja
dhe persona serioze qe ofrojne garanci.

Qeraja : 600 Euro ne Muaj

Tel. 069 77 63 141

1.png (Format Kb)
  • Pagesa: 600 Euro

  • Kategoria: Shtepi me Qera

  • Qyteti: Tirane

  • Adresa: Rruga Lidhja e Prizrenit

  • Lexime: 464 here
  • Mobilimi: E Mobiluar

  • Ambienti: 2+1

  • Siperfaqa: 108

  • Kati: 10

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt