ZTE Nubia N1 2 dit bateri 64GB 13MP+13MP I RI

Publikuar nga Kristi : 2017-11-25 13:01:48 from Shqipëria 275

Detajet e reklamës

Shitet ZTE Nubia N1, origjinal me sistem android
I zhbllokuar per cdo karte shqiptare
Eshte I RI Ne KUTI e vet origjinale!

Prodhim Korrik 2016!
Memorje e konsiderueshme prej 64GB!!
Bateri te madhe 5000 Mah mban deri ne 2 dit!
Octa core 2 ghz shoqeruar me 3 gb RAM DDR4!
Kamer 13 MP dhe 13 mp perpara, per foto jashtzakonisht cilesore!

Detajet: Ekran 5.5 inch,Procesor Octa Core 2 ghz me 3GB RAM DDR4,
Kamer 13 MP dhe 13 ajo perpara,Memorje 64 GB lejon karte memorje

Cel. : 0697685926(Vodafone Club)
Çmimi:

229 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: ZTE
Modeli: Nubia Z5

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt