Dhoma plazhi ne Borsh

Publikuar nga Alban from Sarandë 1462

Detajet e reklamës

Jepen me qera dhoma plazhi ne Borsh 20meter nga deti, te mobiluara me te gjitha kushtet.Disponojm dhoma per cifte dhe apartamente 1+1 te pershtatshme per 4 persona .Per me teper telefononi ne nr 0695386338 ose 0696124416 si dhe ne WhatsApp

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko


Deprecated: Directive 'allow_url_include' is deprecated in Unknown on line 0