Don Bosko, Apartament 2+1 Me Qira

Publikuar nga Mei Realty from Tiranë 419

Detajet e reklamës

Jepet me QIRA apartament 2+1. I organizuar ne 1 ambjent shume te bollshem ndenje dhe gatimi, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. I mobiluar ne menyre bashkohore. Orientimi Lindje - Perendim, kati i 7. Vendodhja e ben qe zona te jete shume e qete dhe ka te gjitha facilitetet e duhura per nje jetese sa me te mire. Cmimi: 450 euro/muaj Per me shume info apo nje vizite ne prone, kontaktoni Glediusin ne nr. 0676022313

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko