Durres, jap me qera dhoma plazhi 12 euro (Plazh Golem)

Publikuar nga Marjo from Durrës 121

Detajet e reklamës

Japim me qera 7 dhoma plazhi kati 2 dhe 3 i nje vile siperfaqe 18 m2 cdo dhome ato jane te organizuara cdo dhome ka banjo brenda +guzhine te vogel dhe ballkon 4 shtreter cdo dhome uje 24 ore parking te garantuar. Per prenotim kontakt watcap 0676444337

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt