Dyqan per shitje ne rrugen Asim Vokshi

Publikuar nga Besar from Tiranë 597

Detajet e reklamës

Dyqan per shitje ne rrugen "Asim Vokshi", prane stacionit te trenit. Dyqani permban dokumentacion te rregullt hipotekor. Ka pozicion shume te mire, buze rruge. Siperfaqja 145 m2. Mund te shitet edhe ne 2 pjese. 2 tualete. Ambient i investuar dhe ne gjendje shume te mire. Cmimi 2000 EUR/m2. Per me shume na kontaktoni ne numrin 067 30 71 991

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko