FIORI DI BOSCO, Shitet Apartament 2+1

Publikuar nga Mei Realty from Tiranë 596

Detajet e reklamës

Ne kompleksion Fiori di Bosco, shitet apartament 2+1. Apartamenti me nje siperfaqe totale 105.5 m2, organizohet nga ambjenti i gatimit dhe ndenjes, dy dhoma gjumi dhe 2 tualete ( ai kryesori me ajrim natyral ). Orjentim Jug-Lindje cka ben qe te jete gjithe kohen me ndricim natyral, kati i 1-re banim. Ne kete kompleks jane perdorur materialet e fjales se fundit ne ndertim termo izolim sistem kapote triple xham etj.. Cmimi: 850 euro/m2 Per me shume informacion apo nje vizite ne prone, kontatkoni ne numrin 0676088300

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko


Deprecated: Directive 'allow_url_include' is deprecated in Unknown on line 0