ford fiesta 2007

Publikuar nga Alfred Alla from Durrës 230

Detajet e reklamës

shitet ford fiesta benzin + gaz me letra te sa po prera me condicioner xhaama elektrik e shum opsione osht ne gjendje super full dhe e gateshme per cfar do lloj prove dhe kontrolli ku te deshironi ju... cel : +355682088226

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt