GPS Tracker TKSTAR TK905 - Mbaje makinën nën kontroll gjatë gjithë kohës!

Publikuar nga Alfred Alla from Tiranë 261

Detajet e reklamës

Çmimi: 12770 Lekë Cel: 0663636368 Sjellim tek ju një GPS tracker për makinën tuaj si asnjë tjetër. Paisje mjaft preçize që punon bazuar në rrjetin GMS / GPRS dhe satelitet GPS. Kjo paisje mund të gjurmojë dhe monitoroj çdo mjet të lëvizshëm me SMS, APP dhe internet. Punon me bateri dhe nuk ka nevojë për t'u lidhur me fisha. Me magnet të fuqishëm që të fiksohet mirë në makinë. Alarm SOS, kontroll nga celulari, histori lëvizjeje deri në 1 vit më parë, alarm mbishpejtësie, alarm kur kalon zonën e caktuar, rezistent ndaj ujit.

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt