I RI I APPLE IPHONE X 256GB SPACE GREY BLACK I ZBULUAR NDERKOMBETAR SHIPPING

Publikuar nga Anne Claire from Devoll 596

Detajet e reklamës

I RI I APPLE IPHONE X 256GB SPACE GREY BLACK I ZBULUAR NDERKOMBETAR SHIPPING Specifikat e artikullit Gjendja: E re: Një artikull i ri, i papërdorur, i pahapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal Markë: Apple Rezolucioni i kamerës: 12.0MP M PN: MQCN2LL / A Modeli: Apple iPhone X Procesor: Hexa Core Lloji i kartës së kujtesës: Built-In Memory Ngjyra: Gri Numri Modeli: A1865 (CDMA + GSM) Rrjeti: Verizon Prodhuesi Color: Space Grey Kapaciteti i ruajtjes: 256GB Madhësia e ekranit: 5.8 " Kontrata: Pa kontratë Style: Bar Statusi i bllokimit: Rrjeti i hapur UPC: 0190198459541 Kujdesi ndaj klientit numri i shitjeve whatsapp: +17193943773 Skype: sales.trendi

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko


Deprecated: Directive 'allow_url_include' is deprecated in Unknown on line 0