irane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 40 m² 150 Euro (Rruga Riza Cerova)

Publikuar nga Future Home from Tiranë 468

Detajet e reklamës

Jepet me qera, ambient, rruga "Riza Cerova". Informacion mbi ambientin : • Kati 0 • Sipërfaqja e ambientit: 40 m2. Ambienti është i mobiluar dhe disponon: • Pozicion gjeografik i favorshëm • I Përshtatshëm për qendër kursesh •Fasadë xhami. Për ta vizituar na kontaktoni! OPP13437 Cel. : 0697015471

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko


Deprecated: Directive 'allow_url_include' is deprecated in Unknown on line 0