Jepet me qera

Publikuar nga Jon from Tiranë 876

Detajet e reklamës

2 dhoma gjumi,dhome ndenje,dy ballkone,dy banja me ajrim.117 m2 .Jepet me qera .Cmimi diskutohet, 45000 . Apartamenti ndodhet be qender te Tiranës ,after Prokurorise se Pergjithshme dhe pazarit te ri .

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko


Deprecated: Directive 'allow_url_include' is deprecated in Unknown on line 0