Jepet me qera apartament 1+1

Publikuar nga realrorsalbania from Tiranë 378

Detajet e reklamës

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Astirit. Apartamenti eshte ne katin e 9, me orientim nga veriu dhe organizohet nga 1 dhome gjumi, 1 sallon,1 tualet,1 ballkon Pallati eshte i ri, i pajisur me ashensor dhe ka prane te gjitha facilitetet e nevojshme. Cmimi i apartamentit eshte okazion : 40.000 euro Per me shume informacion kontaktoni ne : 067 308 7777

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko