Jepet me qera apartament 2+1

Publikuar nga realrorsalbania from Tiranë 448

Detajet e reklamës

Jepet me qera apartament 2+1 ne zonen e Medreses Pallati ku ndodhet apartamenti eshte me 2-kate, apartamenti ndodhet ne katin e 2-te. Organizohet ne nje sallon, ambjentin e gatimit qe eshte me vete, dhome gjumi, nje tualet dhe ballkon. Eshte i mobiluar me te gjitha sendet e nevojshme qe i duhet nje familje. Facilitet e bejne zonen nje nder me te kerkuarat ne Tirane. Cmimi i qeras : 250 euro/ 300 mije leke Per me shume informacion kontaktoni ne : 067 308 7777

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko


Deprecated: Directive 'allow_url_include' is deprecated in Unknown on line 0