Jepet Me Qera Apartament 3+1+2+Garazhd Tek Liqeni I Thate.

Publikuar nga Mei Realty from Tiranë 783

Detajet e reklamës

Jepet me qera Apartament 3+1+2+garazhd tek Liqeni i Thate. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri cilesor. Organizohet nga nje sallon me aneks gatimi dhe me dalje ne ballkon. Tre dhoma gjumi (njera dhome me ballkon dhe tualet) dhe nje tualet dite me dritare, disponon dhe nje garazhd te mbyllur. Cmimi eshte 400 euro pa taksa te perfshira. Per me shume informacion Ju lutemi na kontaktoni ne nr : 0674052735

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko