Jepet me qira ap 1+1,te rruga e Kavajes

Publikuar nga ANXHELA from Tiranë 456

Detajet e reklamës

Apartament 1+1 me qera me vendodhje te Rruga e Kavajes mbrapa qendres Globe. Apartamenti ka nje siperfaqe 63.32 m2 dhe eshte i organizuar me nje korridor qe ben shperndarjen e dhomave, nje dhome gjumi,me kuzhinen te ndare , nje ballkon dhe nje depo me sip 5.1 m2. apartamenti jepet i mobiluar dhe ka punim te bukur gipsi.

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko


Deprecated: Directive 'allow_url_include' is deprecated in Unknown on line 0