Kashar, Shitet Magazine

Publikuar nga Mei Realty from Tiranë 378

Detajet e reklamës

Ne rrugen dytesore te autostrades Durres - Tirane, shitet magazine dhe toke. Magazina ka nje siperfaqe prej 250 m2 (me lartesi 5.5 m), ndersa trualli eshte 350 m2. Toka ka dokumenta pronesie ndersa magazina eshte ne proces legalizimi. Ndodhet ne Km 5, Kashar, prapa Neranxi. Cmimi: 150.000 euro Per me shume informacion apo nje vizite ne prone, kontaktoni Enin ne nr 0676088300

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko