Kerkojme Intervistues ne Gjermanisht per sondazhe

Publikuar nga ACC Tirana from Tiranë 189

Detajet e reklamës

ACC Tirana - nje kompani e afirmuar ne tregun Shqipetar, me filial kryesor ne Gjermani kerkon Operator ne Gjuhen Gjermane. Ofron : - Part Time - Rroge baze + Bonus ( per cdo sondazh te realizuar me sukses) - Pushime vjetore dhe ditet e festave te paguara - Siguracione te paguara dhe kontrate pune - Trajnim 2 ditor dhe mundesine e menjehershme per te filluar pune - Bonus mujor per performancen me te mire - Ambjente komode, te dezinfektuara - Pozitivitet dhe bashkpunim Kerkesat : - Nivel shume i mire i gjuhes Italiane - Deshire dhe motivim per te punuar - Korrektesi ne orare dhe respektim i rregullave baze Na kontaktoni ne rrjetet tona Sociale Instagram dhe Facebook , ose na dergoni CV ne emailin tone info@acc-alb.com Cel. : 355 04 560 1030

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko


Deprecated: Directive 'allow_url_include' is deprecated in Unknown on line 0