Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Apartament 2+1

Publikuar nga Mei Realty from Tiranë 518

Detajet e reklamës

Komuna e Parisit, Jepet me qira apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim. Organizohet nga nje dhome ndenje dhe gatimi, nje dhome gjumi cift me tualet (ajrim natyral), nje dhome gjumi femijesh, nje ballkon dhe nje tualet. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar ne menyre shume bashkohore. Cmimi: 550 euro/muaj. Per me shume info apo nje vizite ne prone, kontaktoni Flavia ne nr 0692176666

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko