Liqeni I Tiranes, Jepet Me Qira Apartament 2+1

Publikuar nga Mei Realty from Tiranë 606

Detajet e reklamës

Afer Liqenit, pallati elrose jepet me qira apartament 2+1. Apartamenti organizohet nga ambjenti i ndenjes dhe gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Ndodhet ne katin e 3 banim, me ashensor. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha kushtet per nje jete komode. Cmimi: 500 euro / muaj Per me shume informacion apo nje vizite ne prone, kontaktoni ne nr 0672049700.

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko


Deprecated: Directive 'allow_url_include' is deprecated in Unknown on line 0