Me Qera

Publikuar nga realrorsalbania from Tiranë 460

Detajet e reklamës

Apartament me qera ne Tirane. Shume prane qendres, ne bulevardin Bajram Curri ofrohet nje apartament me qera per 370 €/muaj. Eshte ndertim i ri, shume cilesor, me administrim dhe te gjitha sherbimet. I organizuar ne 1 ambjent ndenje, ambjent gatimi te vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti eshte i mobiluar plotesisht ne menyre moderne. Cdo dhome e paisur me TV dhe kondicioner sistem ngrohje ftohje. Per me shume info ose nje vizite ne apartament mund te kontaktoni ne nr: 067 308 7777

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko


Deprecated: Directive 'allow_url_include' is deprecated in Unknown on line 0