Misto Mame, Shitet Apartament 2+1

Publikuar nga Mei Realty from Tiranë 927

Detajet e reklamës

Rruga Thoma Koxhaj, Shitet Apartament 2+1 Me Hipoteke, ne katin e 1 banim te nje pallati 9 katesh. Apartamenti organizohet nga ambmjenti gatim ndenjes, dy dhoma gjumi, 2 tualete ( njeri me ajrim natyral ) dhe nje ballkon. Orientimi i apartamentit eshte Lindje - Perendim.Disponon dokumentacion hipotekor te plote. Cmimi: 500 euro / m2 Per me shume informacion apo nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin 0676088300

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko