Muhamet Gjollesha, Jepet Ambjent Komercial Me Qira

Publikuar nga Mei Realty from Tiranë 495

Detajet e reklamës

Super ambjent me qira, i pershtatshem per zyra e biznese te ndryshme. I nodhur ne rruge kryesore, fasade xhami, kati i 2. Ambjenti eshte i pajisur me sistemin e ngrohje / ftohjes. Cmimi: 750 euro Per me shume informacion si dhe per nje vizite ne prone, kontakto Glediusin ne nr 0676022313

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko