Myslym Shyri, Zyra Me Qira

Publikuar nga Mei Realty from Tiranë 598

Detajet e reklamës

Prapa Albtelecom, jepet me qira ambjent 2+1 per zyra. Ndodhet ne katin e 5 banim, i organizuar ne 3 ambjente dhe nje tualet. I shtruar ne parket, pajisur me kondicionim. Jepet me qira per zyra, klinike, etj.. Cmimi: 550 euro Per me shume informacion apo nje vizite ne prone, kontaktoni Glediusin ne nr 0676022313

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko


Deprecated: Directive 'allow_url_include' is deprecated in Unknown on line 0