Ne Bllok, Jepet Apartament/Zyre 3+2 Me Qira

Publikuar nga Mei Realty from Tiranë 426

Detajet e reklamës

Apartamenti/Zyra ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri 10 katesh i pajisur me ashensor. Siperfaqja totale eshte 135m2, e ndare perkatesisht ne 5 ambiente te vecanta, njeri prej te cileve eshte kuzhine e pajisur me te gjithe aksesoret e nevojshem, ka 2 ballkone dhe 2 tualete. Ambienti ka vetrata dhe dritare te medha. Ka punime te nje cilesie te larte, tavanet jane te punuara me gips. Ne pjesen me te madhe te tij ka mobilje. Zyra te ofron dhe nje garazh prej 33m2 e pershtatshme per 2 makina. Godina eshte e survejuar me kamera sigurie, ka gjithashtu dhe 24 ore roje. Cmimi: 1300 euro Per me shume informacion apo nje vizite ne prone, kontaktoni Glediusin ne nr 0676022313

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko