Ne Don Bosko, Jepet Me Qira Apartament 2+1

Publikuar nga Mei Realty from Tiranë 199

Detajet e reklamës

Ne Don Bosko, prane supermarket Viva, Jepet me Qira Apartament 2+1 Apartament me nje siperfaqe115m2, ndodhet ne katin 3-te te nje pallati te ri. Ambjenti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Jepet me qira totalisht i mobiluar ne menyre cilesore. Apartamenti ka edhe sistem chiller. Cmimi: 340Euro / Muaj. Per me shume informacion, apo nje vizite ne prone, kontaktoni agjentin Gledius ne nr.: +355676022313

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt