Ne Rrugen E Barrikadave, Jepet Apartament 2+1 Me Qira

Publikuar nga Mei Realty from Tiranë 654

Detajet e reklamës

Perballe Gjimnazit "Sami Frasheri", Jepet me Qira Apartament 2+1 ne katin e 2-te te nje pallati te ri I pajisur me ashensor. Apartamenti organizohet nga sallon ndjenje me nje ambjent gatimi, dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Eshte I mobiluar shume mire. Zona ne te cilen ndodhet ky apartament ofron te gjitha lehtesirat qe nje person mund te kerkoje. Mundesi Parkimi. Cmimi: 600 euro / muaj Kontakto tani Glediusin ne numrin +355676022313 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko


Deprecated: Directive 'allow_url_include' is deprecated in Unknown on line 0