Ofertë me ulje për Apple iPhone 11, 11 Pro dhe 11 Pro Max për shitje me çmim me shumicë.

Publikuar nga Radomil from Lushnjë 191

Detajet e reklamës

Ne kemi ofertë për të gjithë Apple iPhone, Samsung Galaxy, Sony Xperia, OnePlus, Nokia Pixel, NOKIA, Huawei, CAT, HTC, Lenovo, Xiaomi Dhe produkte të tjerë Elektronikë janë Kamera, Lente Kamera, Lojtarë Portabël, Tabletë, Tab, Airpods, Apple Mac Mini, LapTop, NoteBook, Msi, PC, Lodra për Foshnje, PlayStation, GoPro, TV, Frigorifer, Krijues Kafeje, SodaStream, Cisco Switch, MSI GeForce dhe Orë. Ne shesim me shumicë produktin Elektronikë në përgjithësi. Ne shesim të dy Produkte të Reja / të Përdorura dhe kemi oferta si për shitje me pakicë / shumicë ashtu edhe për individë. NA KONTAKTONI N BN INFO T POSHTME: Email .......... vtechelectronicseurop77@gmail.com S.k.y.p.e ........... vsexhelectronicseurop77 Të gjitha prodhimet tona janë krejt të reja të mbyllura në kutinë dhe paketimin origjinal të fabrikës. I gjithë produkti ynë është i mbyllur i mbyllur në kuti, vijnë me 1 vit garanci ndërkombëtare dhe gjithashtu me politikën e kthimit 3 muaj - 100% produkt origjinal dhe zbritje të arsyeshme në blerjen e më shumë se 20% zbritje nëse blini 10 copë dhe më lart. Çmimi përfshin tarifat postare. 100% GARANCUAR DERGESA E SHTOMPIS GARANTUAR N BOT. Si një ndërmarrje biznesi me reputacion, ne pranojmë pagesa nga Bank Transfer Foreign, Bitcoin, TRANSFERWISE. Ne shesim me çmime të shitjes me pakicë dhe individëve. Dorëzim i saktë dhe i garantuar në adresën tuaj përmes transportit FedEx, DHL, UPS dhe dërgesave të tjera private Kompania e Navigimit me Numrat Ndjekës. Shitësit me pakicë dhe individët na kontaktojnë përmes: E-mail: vtechelectronicseurop77@gmail.com Skype: vtechelectronicseurop77 Emri: Radomil Walczak

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko