OFROJ PUNË PASTICIER/E

Publikuar nga Levent from Tiranë 171

Detajet e reklamës

Kerkon te punesoje pasticier/e me kohe te plote. Oraret jane: 08.00-15.00 dhe 15.00-22.00 Kerkohet: -Te kete eksperience pune -Te jete 20 -40 vjec - Te jete i/e komunikueshem dhe me klientet -Te jete i/e shkathet - I/ e gatshem per te mesuar metoda te reja pune Ofrohet: -Ambjent me kushte komode per te punuar -Staff i kualifikuar -Pagese e kenaqshme Vendndodhja: Rruga Islam Alla p.51, 10m mbi Adidasin tek Rr Myslym Shyri, Te interesuarit/at mund te kontaktojne numrin: 0692924554 per te fiksuar nje interviste me punedhenesin ose mund te paraqiten direkt prane ambjenteve tona. Mund te na vizitoni dhe ne facebook: https://www.facebook.com/bakllavaturke.anatolia/

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt