Okazion, apartament 2+1

Publikuar nga genta from Tiranë 360

Detajet e reklamës

Apartament 2+1 ne rrugen Pjeter Budi. Apartamenti eshte I perfunduar. Apartamenti organizohet ne dy dhoma gjumi, sallon dhe ballkon. Dorezohet ne gjendjen : parket laminat, dyer te brendshme antizjarr, dere e jashtme e blinduar.

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko